Everyone has a life that no one else knows about.

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Sympathy for the devil

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Natalie Belmondo

PostSubject: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 11:20 am

Noaptea isi facea simtita prezenta facand-o sa tresara putin cand calcase pe gresia rece de pe balcon. Purta doar o pereche de boxeri si un maieu pe corp ce ii punea sanii in evidenta.Oricum nu ii pasa. Se simtea ca naiba in acel moment, si singurul lucru ce il vroia era sa fie singura.
Se urca pe balustrada, tinandu-se bine de aceasta si se lasa pe spate privind cerul. Statea pe jumatate afara din balcon, dar nu ii pasa nici daca pica.Nu avea nimci de pierdut dupa parerea ei.
Back to top Go down
View user profile
Nicholas Lemon

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 11:27 am

Isi pregatise prafurile caci simtea nevoia sa traga din nou cateva, trecusera trei zile deja de cand nu mai prizase nimic si proasta dispozitie deja incepea sa-si faca simtita prezenta. Si nu mai avea chef sa se repete povestea de acum o saptamana, cand se rastise la un individ pe care il si agresase, bagandu-l pe acesta in spital.

Avea nevoie de liniste in acele momente, asa ca se duse pe balcon, in camera lui simtindu-se total sufocat. Isi aprinse o tigara si o vazu pe Keira stand pe balustrada. Dadu fumul afara, avand capul pe spate, iar apoi continua sa o priveasca, ramanand sprijinit de tocul usii.
-Iar esti melancolica? o intreba privind incruntat prin jur si continuand sa fumeze.
Back to top Go down
View user profile
Natalie Belmondo

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 11:32 am

Tresari cand ii auzise vocea, si se ridica prividnu-l calma.
-Nee, amintiri idioate doar. spuse dand din umeri plictisita.
Il privi atenta si doar schita un mic zambet, continuand sa stea pe balustrada neavand chef de nimic.Vantul se juca cu parul ei acum, dar pur si simplu se simtea mult prea aiurea. Amintirile legate de acea seara , revenisera facand-o sa tresara din nou.
Norocul ei ca se tinea bine de balustrada cat sa nu pice, desi in acel moment nu ii pasa.
-Iar te droghezi? intreba.
Back to top Go down
View user profile
Nicholas Lemon

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 11:37 am

Pe Keira o cunostea de cativa ani, era printre putinii care stiau intr-adevar cu ce se ocupa Nicholas si cum era el de fapt, caci il vazuse in multe ipostaze in care brunetul nu ar fi vrut sa fie vazut vreodata :beat, drogat, euforic, amabil, romantic, agresiv.

-Doar tigari. Deocamdata. zise sarind pe balustrada; bine ca avea un echilibru bun ca altfel ar fi cazut de la etaj. Nu ca ar fi fost o paguba, dar totusi.
Stand langa Keira, ii simtea parfumul si nu putea sa nege faptul ca mereu ii placuse.
-Misto parfum. ii spuse privindu-i apoi decolteul si mai trase un fum din tigara.

Back to top Go down
View user profile
Natalie Belmondo

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 11:41 am

Incepuse sa rada cand il auzise. Se cunosteau de mult, desi tanara cam facuse o pasiune pentru NIck niciodata nu ii spusese, preferand sa lase asa relatia dintre ei.
-Mersi, banuiesc ca si decolteul iti place. spuse chicotind incet.
Ii luase tigara din mana, tragand fumul nociv si zambi usor. Ii dadu inapoi tigara dand fumul afara si lasandu-si capul pe spate acum.
Se simtea parca ceva mai bine, ea cam ramase fara tigari, dar nu era important, mai ales cand il avea pe Nick pe aproape.
-Si ce s-a intamplat de vrei sa te droghezi? intreba, amintindu-si de acel deocamdata din replica lui.
Back to top Go down
View user profile
Nicholas Lemon

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 11:46 am

-Da, decolteul e baza. glumi insa pe un ton serios, tipic lui, caci numai dupa privirea lui iti puteai da seama cand glumea, si asta doar daca il cunosteai suficient de bine.
Vroia sa se drogheze. Simtea nevoia s-o faca acum, insa vroia in acelasi timp sa isi testeze limitele, sa vada cat poate rezista. Incercase mai demult sa renunte la droguri, isi pusese toata ambitia si rabdarea in joc, insa tot ceea ce castigase fusese un sevraj minunat, din cauza caruia crezuse ca avea sa moara. Astfel ca reincepuse sa se drogheze.

-N-am ce face, organismul mi-o cere. ii zise privind in alta parte si ofta slab.
Back to top Go down
View user profile
Natalie Belmondo

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 11:48 am

-Stiam. spuse razand.
Nu era rasul ei, si stia ca Nick isi va da seama, dar nu ii pasa in acel moment. Isi musca buza incet. Vroia si ea, logic ca acum vroia si ea sa se drogheze.
-Vreau si eu. spuse serioasa.
Ofta incet, nestiind daca va accepta sau nu, dar nu mai conta acum chiar deloc.Daca nu ii va da el drogurile, avea sa isi faca rost de asta intr-un final, avea cateva sfori si putea sa faca rost rapid de marijuana.
Back to top Go down
View user profile
Nicholas Lemon

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 11:53 am

Cand o auzi, isi intoarse privirea spre ea, fiind usor sceptic. Nu stia daca sa ii dea sau nu. Era constient ca oricum, ea tot avea sa se drogheze dar daca avea sa i se intample ei ceva, Nicholas nu vroia sa stie ca acolo avusese el de-a face.

Isi strecura cateva degete in buzunar, de unde scoase un pliculet de marihuana, "Mary Jane" cum obisnuia el si altii din anturajul lui sa o numeasca.
Keirei nu avea de gand sa-i ceara bani pe acel plic, caci tinea la ea, insa stia ca daca intr-adevar ar fi tinut la aceasta, nu i-ar fi dat drogurile. Nu mai conta acum, acea cantitate din pliculet era prea mica pentru a-i provoca ei probleme.
Ii dadu plicul si se dadu de pe balustrada, asezandu-se pe jos, cu spatele sprijinit de perete.
-Maine plec din California pentru cateva luni. ii zise dand capul pe spate si expirand fumul.
Back to top Go down
View user profile
Natalie Belmondo

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 11:59 am

Lua pliculetul din mana lui si aproape ca il scapa cand auzise.
-De ce? intreba pe un ton rece.
Nu vroia ca acesta sa plece, sa fie singura din nou. Tinea la el mai mult ca la oricine tinuse vreodata, desi acesta stia si cand se taiase si toate prostiile facuse pana in acel moment.
Isi musca buzele oftand si se dadu jos de pe balustrada lasandu-se pe jos langa el. Pirvi acel pliculet din mana lui nestiind ce sa mai zica acum.
Ii aruncase inapoi plictuletul.
-Mi-a pierit tot cheful si nici nu am la mine bani. spuse privind in alta parte.
Back to top Go down
View user profile
Nicholas Lemon

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 12:05 pm

Prinse pliculetul privindu-l pentru cateva clipe iar apoi i-l dadu inapoi.
-Tine-l. Tie nu-ti iau bani. zise aruncandu-si tigara si ofta gandindu-se sa bea niste whisky sau vodka. Insa nu vroia sa se intoarca inapoi in apartament. Statea bine acolo asa ca o va lasa pe mai tarziu.

Ii observa reactiile, si nu putea sa creada ca inca mai tinea la el. Cel putin Nicholas nu vroia ca ea sa simta ceva atat de special pentru el, caci stia ca nu merita. Stia ca era un jeg de om care nu merita sa fie iubit de catre Keira.
-Nu ma mai simt bine aici. Vreau sa fug din groapa asta de gunoi ca mi s-a acrit de ea. spuse cu sila ridicand din umeri.
Back to top Go down
View user profile
Natalie Belmondo

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 12:10 pm

-Incerc sa ma las de droguri, ultima data era sa mor din cauza unei supradoze. spuse sec.
Prinse plictuletul si il privi calma. Daca el pleca, nu prea mai avea de ce sa nu se drogheze in continuare.Ofta incet lasandu-si capul pe spate.
-Nu esti singuru care s-a saturat, dar eu nu plec. spuse.
Nu mai vroia sa fie acolo, ar fi vrut sa plece sa o ia de la capat fara droguri, arme violuri sau orice altceva de genul, dar stia ca nu avea nici o sansa..
Nu il ma privi . Nu vroia sa mai zica nimic, dar totusi vroia sa ii plateasca pentru acel pliculet. Oricum daca patea ceva, macar stia din ce cauza avea sa ajunga in spital sau mai rau, dar pur si simplu nu ii mai pasa de viata ei.
-Si in plus vreau sa iti platesc pentru plictulet , nu imi place sa mi se dea ceva pe gratis, mai ales cand e vroba de asa ceva. contiinua.
Back to top Go down
View user profile
Nicholas Lemon

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 12:16 pm

Se simtea obosit, slabit, si vroia neaparat sa bea. Sa bea orice. Absolut orice continea alcool. Ofta, ridicandu-se in picioare.
-Faci cum vrei. zise fara sa o priveasca. El unul, vroia sa fie primul care reuseste sa fuga din acel loc, si stia ca avea sa reuseasca, intrucat isi facuse planuri de multe luni.

-Am plecat in camera mea. ii zise sarutand-o pe crestet usor si se indrepta spre iesire din balcon.
Back to top Go down
View user profile
Natalie Belmondo

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 12:20 pm

Isi musca buzele si cand o saruta pe frunte, isi ridica putin chipul si il saruta pur si simplu. Fusese ceva pe moment, dar nu regreta ca o facuse. Se retrase dupa cateva clipe si se ridica si ea de jos.
-Stiu ca vei reusi sa pleci , deci ai grija. sopti.
Pleca din balcon. Vroia sa fie singura in acel moment, iar faptul ca el pleca o facuse sa se simta si mai rau.
Intra in camera ei si lasa pliculetul pe masa desfacandu-l. Nu avea de ce sa nu se drogheze, asa ca o facuse. Prefera pe nas de aceasta data, neavrand sa isi distruga venele din nou. Simti cum devenea usor euforica si se tranti pe pat, camera invartindu-se cu ea acum.
Nu se mai drogase de luni bune.
Back to top Go down
View user profile
Nicholas Lemon

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 12:24 pm

Intrand in camera, isi lua toate hainele si si le arunca intr-o geanta fara sa si le mai aranjeze. Pliculetele si le ascunse cu grija in talpile adidasilor, acoperindu-le in asa fel incat sa nu poata fi descoperite in cazul in care avea sa fie prins in timp ce incerca sa fuga. Cu toate astea, isi lasa un plic afara si trase praful pe nas, trantindu-se in acel timp pe pat si continuand sa traga, lasandu-si capul pe spate.
Senzatia aceea era de nedescris. In minte ii reveni sarutul Keirei. Reusi sa isi ia telefonul de pe noptiera si ii dadu telefon, simtindu-se total euforic.
Back to top Go down
View user profile
Natalie Belmondo

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 12:26 pm

Telefonul incepuse sa ii vibreze in buzunar, dar nu se mai uita la numar raspunzand pur si simplu.
-Da? spuse sec si nestiind ce sa mai zica.
Ofta incet asteptand ca cel ce o sunase sa vorbeasca. Era ametita rau de tot ,dar se putea ridica si sa umble normal spre norocul ei. Nu trase mult, dar destul incat sa o ameteasca , din cauza ca nu mai trase de mult.
Privi cele doua taieturi calma si muscandu-si buza inferioara pana ce simti sangele .
Back to top Go down
View user profile
Nicholas Lemon

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 12:31 pm

Pana raspunse Keira, simtea ca avea sa adoarma acolo insa ii auzi vocea la scurt timp dupa aceea. Se simtea euforic, ametit, dar totusi euforic si asta era ceea ce conta. Ii revenise buna dispozitie si acum era o alta persoana, pusa pe distractie.
-Cum sunt prafurile? intreba incepand sa rada insa se calma in mai putin de un minut. Aoleo, hai la mine, am chef de anumite chestii. zise cu subinteles, continuand sa rada ca idiotul.
Back to top Go down
View user profile
Natalie Belmondo

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 12:34 pm

Isi daduse ochii peste cap cand il auzi si se ridica ajungand repede in camera lui si inchise telefonul.
Il privi calm.
-Sunt bune. spuse dand din umeri.
Era euforica, dar nu deajuns de mult pe cat ar fi vrut.Vroia o doza mai mare asa ca se tranti in pat langa el.
-Esti drogat si nu ma culc cu tine. Mai da-mi un plictulet. spuse serioasa.
Privea acum tavanul, nu avea chef de alte chestii in acel moment, chiar nu ii ardea de sex cand acele amintiri erau mai vii ca niciodata in mintea ei, parca vrand sa ii faca in ciuda acum.
Back to top Go down
View user profile
Nicholas Lemon

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 12:38 pm

In cateva clipe se trezi cu Keira in camera lui. Isi lasa telefonul prin pat si isi trecu mana prin par, aruncand geanta in care se aflau toate hainele lui, direct pe covor, facandu-i astfel loc Keirei langa el.
-Haideee, o sa-ti placa. spuse punandu-si mana pe abdomenul ei si ii saruta gatul. Se simtea atat de bine ca sexul salbatic era o nimica toata pe langa ce putea el sa faca cu toata energia si starea de bine pe care o avea.
Back to top Go down
View user profile
Natalie Belmondo

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 12:40 pm

-Daca mai imi dai un pliculet ma mai gandesc. spuse serioasa.
Il impinse putin, cat acesta sa stea langa ea acum sa nu o mai sarute pe gat. Se simtea al dracului de bine, dar nu mai conta acum.
Daca tot o va face, vroia sa fie drogata calumea, sa nu isi aminteasca prea multe sau placerea sa fie mai mare sa uite de amintiri.
-Si ma rog de ce esti tu sigur ca imi va placea? Poate nu o sa imi placa si o sa il numesc viol. spuse punand accent pe ultimul cuvant, stiind cum facea Nick cand era drogat si o amuza.
Back to top Go down
View user profile
Nicholas Lemon

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 12:44 pm

Isi dadu ochii peste cap cand fu impins si privi tavanul aiurea. Nu stia de ce, dar ii pierise cheful de toate lucrurile pe care vrusese sa le faca in urma cu cateva momente.
-Pentru ca-s bun la pat. zise sec, clipind scurt si o privi avand o expresie perversa pe chip. Era si asta o explicatie.

Nu vroia sa-i mai dea droguri, ii ajungea in acea seara un plic, nu vroia ca aceasta sa ajunga din nou in spital din cauza unei supradoze. Cel putin nu din cauza lui.
Back to top Go down
View user profile
Natalie Belmondo

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 12:47 pm

-Nu te-am incercat inca asa ca nu am de unde sa stiu. spuse razand incet.
Intinse mana spre el.
-Da-mi. spuse serioasa.
Oricum putea sa isi faca rost in acel moment de la altcineva, dar nu vroia. Vroia de la el, nu va lua supradoze era sigura de asta.
-Doar unul, pentru ca amintirile alea sunt inca prezente si nu mai vreau. Ori plicu ori ma tai . spuse serioasa.
La cat de drogat era stia ca ii va pasa ce va face, daca se va taia iesea mai rau mai ales ca era drogata pe jumatate .
Back to top Go down
View user profile
Nicholas Lemon

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 12:51 pm

Deja incepea sa-l enerveze si nu vroia sa devina din nou agresiv. Era insa euforic asa ca deocamdata totul era sub control. Doar ca vroia muuulte in acel moment. Se puse din nou deasupra brunetei si ii prinse incheieturile in mana, cealalta ajungand pe blugii ei in zona intima si apasa usor degetele, vrand initial sa o excite.

-Haide. Iti dau plicul dupa, promit. zise razand si ii saruta gatul, apasandu.si degetele din nou pe zona ei intima.
Back to top Go down
View user profile
Natalie Belmondo

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 12:54 pm

Tresari cand acesta se puse deasupra ei. Initial simti un nod in stomac, dar incerca pe cat posibil sa nu faca urat, desi ii venea sa il bata.
-Nick....da-mi plicul acum si dupa imi faci ce vrei. sopti .
Icni incet cand degetele lui se apasasera pe zona ei intima, dar vroia sa fie drogata nu putea sa il lase sa continue asa, avea sa faca urat si nu vroia ca el sa o vada asa.
Isi musca buzele, incercand sa isi elibereze incheieturile din mana lui.
Back to top Go down
View user profile
Nicholas Lemon

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 12:58 pm

Se dadu la o parte, dandu-i pana la urma acel nenorocit de pliculet. Ar fi putut sa o violeze daca nu s-ar fi oprit insa la cat de bine se simtise pana atunci, nu ar fi fost nicio problema pentru el. Daca ar fi fost lucid, s-ar fi urat pentru asta, totusi.

-Nu mai am chef. spuse pe un ton sec si indiferent dand drumul la televizor si incepand sa butoneze telecomanda.
Back to top Go down
View user profile
Natalie Belmondo

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sat Sep 01, 2012 1:01 pm

Isi musca buzele privind acel plictulet . Nu stia daca sa o faca sau nu, cert era ca vroia sa scape de tot. Se dadu jos din pat, lasandu-se pe podeaua rece simtind cum corpul ei reactiona mai mult decat era nevoie.
Si atunci incepuse. Acum realizase de ce defapt se oprise de droguri, pentru ca cadea intr-un fel de depresie dupa. Isi musc buzele, simtind sangele sarat lacrimile continuand sa i se prelinga pe obraji, si lasa pliculetul acela pe jos fara sa se atinga de el.
-Vreau sa mor. sopti .
Ii venea sa rada in acel moment, dar nu o facu. Doar se ridica simtind nevoia de aer asa ca se apropie de geam si il deschise asezandu-se pe pervaz, dar cu picioarele in afara.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Sympathy for the devil   

Back to top Go down

Sympathy for the devil
Back to top 
Page 1 of 7Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next