Everyone has a life that no one else knows about.

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

I am a toy that you played

Go down 
AuthorMessage
Lee Kim Seok

PostSubject: I am a toy that you played   Sat Sep 01, 2012 11:59 am

Mergea linistit cu mainile putin adancite in buzunarele pantalonului ,fredonand cine stie ce melodie invechita care ii invadase mintea,Isi clatina usor capul in stanga si in dreapta dupa ritmul melodiei pe care o canta .Nu avea sa il condamne nimeni ,pentru o regula nerespectata ,doar pentru ca nu era elevul perfect.Nu stia nici in ce sala trebuia sa mearga ,precis ca va sfarsi pierzand orele pe o banca afara ,gandindu-se la nimicuri.In fond nu a fost singurul vinovat pentru cele intamplate ,profesoara a fost ceea care i-a dat coarne,daca era si ea imbracata mai adecvat nu avea la ce sa isi mute privirea.Iar acel zambet oarecum il ducea cu gandul la ceea din trecut ,poate de aceea si actionase asa ,cum sa furi un sarut unei profesore .
Isi ciufuli parul ,repede schimband destinatia ,preferand sa mearga afara ,pentru a lua o gura de aer ,macar acolo va fi mai liber .Nu avea sa stea inchis si nu va fi cineva non-stop cu ochi pe el ,pentru ai monotriza comportamentul.
Iesi pe usa afara mutandu-si privirea spre banca libera ,observand-o pe cea de langa era ocupata de doi tineri care pareau destul de apropiati .Pacat ,acesta apropiere putea fi asemanata cu un cosmar ,ofta ,scotand mainile din buzunarele pantalonului ,continunad sa mearga .Intr-un final se aseza pe acea banca ,simtind vantul care a inceput sa adie .Isi duse mana la frunte pierzandu-se din nou in gandurile sale.
Back to top Go down
View user profile

I am a toy that you played
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Looking for a game i played in the 90's
» 10 Of The Weirdest Games You Will Ever Play
» older pc games and Vista
» Heads Up if you play or played RK