Secrets and Lies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Everyone has a life that no one else knows about.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 based on hate

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
AuthorMessage
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 11:22 am

Il privi cu o spranceana ridicata.
-Esti incredibil. spuse, aproape maraind la el si ii spuse adresa.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 11:25 am

Cand ajunse in fata casei ei, opri motorul si privi drept in fata aiurea.
-Ne mai vedem...spuse trecandu-si o mana prin par iar apoi o privi.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 11:26 am

-Da. spuse zambind incet.
Cobori din masina si in doua secunde Deea fusese afara incepand scandalul. Ridica palma la bruneta, dar aceasta o prinse de mana.
-Nici sa nu indraznesti. marai la el pasind spre casa.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 11:29 am

Fu pe punctul de a pleca atunci cand auzi scandalul. Era logic, trebuia sa se dea in spectacol Andreea. Iesi din masina si se puse in fata lui Natalie, privind-o pe Deea incruntat.
-O lasi in pace, altfel o incurci cu mine. se rasti la ea.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 11:32 am

Il privi ca traznita si ofta incet.
-Nick...nu te baga, nu are rost. spuse bruneta calma.
Deea il privi uimita nestiind ce se intamplase defapt.
-Tu, esti o curva . Cum iti permiti? tipa la bruneta si aceasta isi dadu ochii peste cap.
-Nu este nimic intre mine si el , ce mama dracu nu pricepi. Termina odata, ti-ai facut-o cu mana ta. Stiai ca e un nenorocit si tot te-ai futut cu el. Fa-ma curva cat vrei ca nu imi pasa. spuse pasind in casa.
Isi vazuse toate lucrurile impachetate.
-Apropo de muti din casa mea. spuse .
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 11:36 am

-Eram beat, de-aia am sarutat-o. Cum dracu crezi ca as putea s-o plac? intreba iar cand vazu bagajele lui Natalie deja impachetate, simti cum mai aveau un pic si ii plesneau toate venele. Ii lua bagajele si le puse in portbagaj iar apoi ii facu semn lui Natalie sa urce in masina lui.
-Sa nu te prind ca-mi comentezi. ii zise in soapta si urca in masina, asteptand-o pe bruneta.
N-avea rost sa se enerveze dar totusi...
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 11:39 am

-Serios? Zici ca nu o placi si o ajuti sa se mute? intreba Deea, aproape tipa.
Bruneta deja nu mai avea rabdare. O prinse frumos de incheietura enervata.
-Asculta aici nu este trebea ta ce face, Nu mai sunteti impreuna si deja ti-a zis ca a fost beat seara trecuta ce mai vrei? spuse enervata.
Urca in masina, privind undeva inainte fara sa spuna ceva.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 11:41 am

Bine, mintise. Nu fusese beat deloc, insa nu mai avea importanta. Incepu sa conduca spre casa, care era destul de departe, deci o ora tot avea sa le ia. Nu stia ce sa zica, insa mai bine pastra tacerea decat sa zica el vreo prostie.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 11:42 am

Isi musca usor buzele privind absenta pe geam. Nu vroia sa discute despre ce se intamplase seara trecuta, sau acum cateva clipe.Prefera sa taca.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 11:43 am

-Imi pare rau...sopti dupa ce trecuse deja jumatate de ora.
Stia ca era vina lui, pentru toata cearta aia si incepea sa se simta cam nasol.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 11:44 am

Il privi uimita.
-Pentru? intreba curioasa.
Desi era vina lui ca cele doua se certasera, cum nu ii mai pasa.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 11:46 am

Ofta privind aiurea in fata.
-Nu conteaza, ma rog...spuse iar in jumatate de ora ajunsera. Lua bagajele din spate si intra in vila, lasandu-le in living si isi arunca cheile de la masina pe canapea.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 11:47 am

-Imi voi cauta un apartament , deci nu voi sta mult pe aici. spuse oftand incet.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 11:49 am

-Poti sa stai aici, cat vrei, nu ma deranjeaza. zise si se duse in bucatarie.
Isi lua din frigider o doza de cola pe care o si desfacu.
-Vrei sa bei ceva? o intreba din bucatarie.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 11:50 am

-Nu mersii. spuse.
Incepuse sa se uite prin cutiile impachetate, desi nu era cine stie ce. Avea sa o omoare pe Deea mai mult ca sigur.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 11:53 am

Intra inapoi in living si ofta privind-o.
-Hei...zise apropiindu-se de ea si, fara sa o mai lase sa faca ceva, o saruta doar.
Nu mai avea rost sa fie asa nesimtit, pentru ca intr-adevar ii pasa de ea prea mult poate.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 11:53 am

Nu apucase sa reactioneze, dar acum nu mai conta. Ii raspunse la sarut si zambi incet, simtindu-se bine pana la urma.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 11:58 am

Isi puse mana pe obrazul ei continuand sa o sarute, simtind tot felul de chestii in stomac si nu stia exact ce erau...Isi departa chipul de al ei pentru cateva clipe si isi musca buzele aiurea.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 11:59 am

Zambi incet punandu-si mana peste a lui.
-Ar fi cazul sa ma schimb. spuse oftand incet.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 12:03 pm

Vroia sa ii spuna ca o iubea dar nu reusea, tot ezita asa ca o lasa balta.
-Ok. zise si se aseza apoi pe canapea dand drumul la TV.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 12:04 pm

Urca sus cu niste haine si se schimba rapid, intr-o pereche de pantaloni scurti negri tip boxeri si un maieu pe corp . Cobori repede in living si se aseza langa el.
-Stii, vorbesti in somn. spuse
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 12:07 pm

Cand o vazu, ramase mut. Arata atat de bine ca daca se mai holba mult la ea avea sa se excite. Si nu era de bine.
-Da? Cred ca o sa regret ca am intrebat dar...ce am zis? o intreba continuand sa butoneze telecomanda aiurea.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 12:09 pm

-Esti sigur ca vrei sa afli? intreba curioasa.
Nu stia daca va nega sau nu, dar acum nu mai conta tot avea sa ii spuna. Isi apropie buzele de urechea lui.
-Te iubesc... sopti. Asta ai zis.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 12:11 pm

Cand o auzi, ramase usor perplex. Apoi isi aminti ca o visase, dar nu mai stia exact ce anume visase.
-A da? Heh, poate ti s-a parut. zise afisand un zambet fals.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 12:13 pm

-Dupa un dus rece imbracata nu prea cred, dar hmmm te las sa ma minti furmos. spuse calma .
Back to top Go down
Sponsored content





based on hate - Page 4 Empty
PostSubject: Re: based on hate   based on hate - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
based on hate
Back to top 
Page 4 of 19Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Secrets and Lies :: City :: Club.-
Jump to: