Secrets and Lies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Everyone has a life that no one else knows about.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 --&& we are learning from mistakes

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:04 am

Se daduse o mega petrecere de catre fostii colegi de facultate ai lui Nicholas, si evident ca fusese nevoit sa mearga. Nu se drogase(nu mai consumase droguri de cand iesise din centrul de dezintoxicare), nu fumase insa doar bause cam mult alcool, drept urmare ca se si imbatase si ajunsese in pat cu o fosta colega de-a sa, care si ea era la fel de beata ca el.

Culmea, in locul tipei, Nicholas vedea chipul Keirei, asa ca din punctul lui de vedere totul era in regula. Habar n-avea unde era Matt, banuia probabil ca se afla in patutul lui sau naiba stie unde, era prea beat ca sa mai gandeasca logic.
Tipa era deasupra lui, miscandu-se in sus si in jos si gemand de mama focului, intrecandu-l pe Nicholas. Daca ar fi fost treaz si ar fi vazut ce facea, s-ar fi luat singur la pumni.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:08 am

Era cu Matt acasa, culcandu-l , dar auzise gemetele cuiva si il lasase in patut. Il saruta pe frunte si se indrepta spre dormitor. Deschise usa si ramase ca traznita cand il vazuse pe Nicholas cu o tipa in pat.
Tipa auzise usa si se intoarse privind-o uimita la randul ei.
-Cine esti tu? intreba tarana.
-Se pare ca fosta iubita a lui. spuse nervoasa.
Tranti usa in urma ei simtind lcrimile amare pe chip si Matt incepuse sa planga. Merse in camera micutului si il luase in brate incercand sa il calmeze.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:13 am

Tipa reusi sa plece, naiba stie daca reusise sa mearga drept, insa nu conta. Nicholas realiza ce se intamplase si ca cea cu care se culcase nu era Keira si, desi era beat, incerca sa isi revina. Acum realiza ca era un cretin. Reusi sa se imbrace repede si se duse in camera lui Matt, unde se afla si Keira, tinandu-l pe micut in brate.
-Um...sincer...adica...incepu ducandu-si mana la frunte. Era prea beat ca sa mai vorbeasca si coerent. N-am vrut...mormai apropiindu-se de Keira. Am crezut ca tu esti si...intelegi.
Trebuia lamaie. Multa lamaie. Si trebuia sa se culce. Urgent.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:15 am

-Doar du-te culcate. spuse fara sa il priveasca.
In acel moment nu se simtea in stare sa vorbeasca cu el. Plangea, la fel si Matt, dar micutul se calmase intr-un final. Il aseza in patutu si il privi pe Nicholas acum.
Nu stia ce sa zica, si chiar nu vroia sa se certe cu el, vazand cat de beat era.
-Nu vreau sa vorbesc acum de asta Nicholas. spuse stergandu-si lacrimile.
Il trase dupa ea din camera lui Matt ca micutul sa doarma linistit.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:18 am

Il auzea pe Matt plangand dar ca din ecou, asa ca incerca sa nu-l bage in seama.
-Uhm...pai vorbim acum. mormai ciufulindu-si parul usor, fiind usor confuz.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:20 am

-Nu vreau sa vorbesc acum Nicholas. Nu vreau sa ma cert cu tine asa ca las-o balta. spuse oftand.
Isi sterse lacrimile oftand acestea tot aparand. Coborase in bucatarie. Isi luase un pahar cu apa, dar il scapa.
Marai incepand sa stranga cioburile, dar reusise sa taie.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:23 am

Ridica din umeri si se tranti inapoi pe pat. Adormi imediat, si nu mai stia nimic de el, atat de bine putea sa doarma in acea clipa.
Se trezi a doua zi destul de tarziu, insa culmea, capul nu il mai durea chiar asa de tare ca in alte dati cand era mahmur. Era o durere suportabila, doar ca momentan nu-si mai amintea nimic din ce facue in urma cu o noapte.
Se ridica putin, stand sprijinit in coate si privi confuz in jur, vazand ca bruneta dormea.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:25 am

Urcase in dormitor tarziu, dar nu vroia sa se mai gandeasca la ce se intamplase. Se trezi intr-un final si il privi calma.
-Neata. spuse.
Avea mana dreapta bandajata, dar nu ii pasa. Se ridica din pat si merse sa faca un dus si apoi se schimba.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:27 am

Reusi sa o traga de mana, spre el. Era clar ca ceva era in neregula cu Keira.
-Staai. Ce ai patit? o intreba usor iritat.
Keira se purta ciudat, probabil era din cauza lui Nicholas care spera ca nu facuse vreo prostie in noaptea aceea cand se imbatase.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:32 am

-Serios? Ai venit acasa beat si te-ai culcat cu una , l-ai trezit pe Matt si m-ai inselat. Si dupa ai si vrut sa te inteleg. spuse privindu-l nervoasa.
Nu vroia sa tipe la el, dar chiar o ranise lucru acesta.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:35 am

Ramase blocat cand auzi ce facuse. Nu stia ce sa spuna.
-Eram beat! spuse nervos. Ce dracu, chiar crezi ca te-as insela?! o intreba ceva mai tare.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:36 am

-Nu conteaza ai fost beat Nicholas. M-ai inselat fie ca ti-ai dat seama sau nu? Daca eu as fi facut asa ceva nu ai mai fi vorbit cu mine acum. spuse la fel de nervoasa. Nu zic ca m-ai insela, dar ai facut-o si doare. Al dracului de tare. spuse retragandu-si mana din a lui.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:39 am

Ok. Ii sarise deja tandara cand o auzise.
-Bine, atunci lasa-ma in pace, nu esti obligata sa vorbesti cu mine, doar "te-am inselat". spuse nervos ducandu-se in camera lui Matt auzind ca se trezise. Il lua in brate din patut si mititelul isi puse manutele in jurul gatului lui Nicholas.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:42 am

-Mda. spuse .
Lasa cateva lacrimi si isi stranse hainele. Avea de gand sa se mute.Pasi in camera lui Matt si il saruta pe frunte pe micut. Coborase in bucutarie si facuse cafea si pentru Nicholas.
Se aseza apoi pe pervaz si privi in gol.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:45 am

Cand o vazu pe Keira sarutandu-l pe micut, banuia deja ce avea de gand sa faca. Il lasa pe Matthew in patut si se duse nervos dupa ea.
-Nu pleci nicaieri! zise incruntat.
Iarasi se purta ca pe vremea cand se droga. Era la un pas de a deveni agresiv si nu vroia.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:48 am

Il privi cu o spranceana ridicata.
-De ce nu? intreba prividnu-l calma.
Nu avea de gand sa se certe cu el, dar devenea iar agresiv si ultima data nu iesise tocmai bine cand facuse asta.
-Pentru inceput calmeaza-te , te rog. spuse.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:51 am

-Pentru ca pur si simplu e o tampenie! Esti suparata din cauza ca eu am facut ceva intr-un moment in care eram beat si nu-mi dadeam seama ce fac. spuse incercand sa se calmeze, dar nu prea reusea asa de bine, oricum, se straduia.
-Daca as fi vrut intr-adevar sa ma culc cu alta, n-as fi ales-o fix pe stramba aia. Si ti-as fi zis de la bun inceput.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:54 am

Nu spuse nimic doar ofta icet.
-Aveam de gand sa ma mut, dar nu o voi face pana la urma. spuse oftand incet.
Lasa cana de cafea pe pervaz staand in fata lui acum. Avea un tricou de a lui Nick pe ea, dar nu asta era important acum.
-Nu mai vreau sa vorbesc despre asta. spuse incet.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:56 am

Isi dadu ochii peste cap si ofta, tragand-o mai aproape de el si o imbratisa.
-Ce dracu, doar stii ca te iubesc...spuse incet sarutand-o pe crestet.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 11:57 am

Se lasa trasa de el, stand in bratele lui acum si doar ofta incet.
-Si eu te iubesc. sopti la randul ei.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 12:00 pm

-Si data viitoare cand mai urlu ca handicapatul, da-mi o palma, ok? ii zise continuand sa o tina in brate.
O facu sa il priveasca si o saruta incetisor.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 12:01 pm

Ii raspunse la sarut incet si se departa dupa cateva clipe. Il lovi peste cap si ii zambi .
-Asa preventiv. spuse chicotind incet. NU am zis ca te iert cu totul. spuse.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 12:04 pm

-Nici n-am pretentia sa ma ierti. zise luandu-si din frigider o doza de Cola si o desfacu, luand o gura din sucul respectiv.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 12:05 pm

-Merg sa il aduc pe Matt si hmm vreau un buchet de trandafiri si o ciocolata. spuse in gluma.
Urca in camera micutului si il luase in brate schimbandu-l de pijamua si coborand apoi cu el in bucatarie.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitimeWed Sep 05, 2012 12:07 pm

-Asta daca intr-adevar tin neaparat sa ma ierti. zise tot in gluma si se aseza la masa.
Continua sa-s bea sucul si isi puse capul pe masa, sperand ca ii va trece durerea mai repede.
Back to top Go down
Sponsored content





--&& we are learning from mistakes Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes Icon_minitime

Back to top Go down
 
--&& we are learning from mistakes
Back to top 
Page 1 of 11Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Secrets and Lies :: Hostel :: Chambers.-
Jump to: