Secrets and Lies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Everyone has a life that no one else knows about.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 sweet taste of ...vulnerability

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeWed Sep 12, 2012 12:41 pm

-Robbie...spuse simtind prezenta Keirei. A murit....? sopti maraind puternic din cauza durerii din zona abdomenului. Keira...pleaca...de aici. reusi sa spuna respirand greu.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeWed Sep 12, 2012 1:11 pm

-Da...a murit.sopti cu o voce sparta.
Ambulanta il lua pe Nick si micutul mort si bruneta simti un gol in stomac.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 3:59 am

Cand o auzi, isi inchise ochii si-si lasa capul pe targa. Pentru el nu conta cat de grava era rana si cat de mult il durea. In continuare, se gandea la Robbie si dadea vina pe el insusi ca nu a fost in stare sa-l apere.
Se trezi dupa cateva zile in sala de la spital. Statuse in coma vreo trei zile. Isi deschise treptat ochii, luandu-i cateva minute sa realizeze ce se intamplase de fapt in acea noapte. Inca nu-i venea sa creada si spera ca totul sa fie un cosmar insa pansamentul din zona abdomenului nu prea demonstra acest lucru.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:13 am

Statuse cu el in continuu, in acele trei zile si parintii lui avusesera grija de cei doi copii.Era distrusa, nu avea cum sa minta, dar nu vroia sa il piarda si pe Nick. Adormise intr-un final pe scaun, dar arata ca naiba acum.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:18 am

Il durea inca, insa nu conta. Fusese in coma atata timp si in sfarsit se trezise. Se simtea ca naiba, era terminat si tot ce vroia era sa se razbune. O vazu pe Keira dormind insa nu vroia sa o trezeasca asa ca ramase in pat linistit. Isi privi perfuzia, apoi acul ce era infipt in vena si il scoase maraind usor. Nu vroia sa mai stea acolo nicio secunda in plus. Vroia sa il vada pe bebelus pentru ultima oara macar, oriunde era el iar aoi sa fuga din acel spital nenorocit.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:19 am

Nu dura mult sa se trezeasca si observa ca NIck era treaz. Il privi urat cand isi daduse jos perfuzia.
-Stai calm si nu te mai prostii.spuse oftand incet obosita.
Ii puse la loc perfuzia privindu-l calma.
-Cum te simti? intreba.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:22 am

Se ridica intr-un final si isi duse o mana la abdomen.
-Oh, si mie imi pare bine sa te vad. zise sarcastic si plin de nervi. Si da, ma simt grozav. Ma asteptam sa fie ceva muzica, ce-i cu linistea asta, a murit cineva? intreba calm si pe un ton extrem de ironic.
Se aseza inapoi pe pat si o lasa sa-i puna la loc perfuzia, privind tavanul si isi inclesta maxilarul. Nu vroia sa mai stea acolo. Ii ura pe toti, inclusiv pe el insusi.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:24 am

-Ai terminat? intreba calma privindu-l. Esti ranit ok?Nu iti convine asta este s-a intamplat, dar macar stai naibii cuminte. spuse si se ridica.
Merse la geam oftand incet, simtind ca va innebuni, dar se abtinea sa mai spuna ceva .
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:27 am

-De ce crezi ca e vorba de rana? Fac ceva pe rana si pe spitalul lor, eu vreau sa plec mai repede de aici! zise nervos si ofta, stiind ca nu era dupa el.
-Vreau sa-l vad pe Rob.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:28 am

Tresari si isi musca buzele. Era la morga, dar ea nu se simtise in stare sa mearga sa il vada.
-Este la morga spitalului. spuse pe o voce sparta.
Nu il mai privi, se uita absenta pe geam, cand parintii lui intrasera in salon cu Matt si micuta dupa ei.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:32 am

Fix cand vru sa se dea iarasi jos din pat, Matt si parintii lui impreuna cu Natalie intrara in salon. Ii privea mut, nu stia ce sa spuna si acum se simtea si mai vinovat pentru tot.
-Nu trebuia sa-i aduceti aici. le zise parintilor lui referitor la cei doi copii.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:33 am

-Matt a vrut sa va vada Nicholas. Keira a stat cu tine in astea trei zile. spuse oftand. Matt merse la bruneta imbratisand-o si aceasta zambi slab, lasandu-l sa mearga langa Nicholas acum.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:39 am

Il aseza pe Matt pe marginea patului si ii ciufuli perisorul blond usor. Nu putea sa o priveasca pe Natalie, caci de fiecare data il ducea cu gandul la Robert si il omora lucrul asta.
-Du-te acasa sa te odihnesti un pic...ii zise Keirei.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:41 am

-Sunt bine. murmura.
O luase usor pe Natalie in brate si o calmase cand incepuse sa planga. Nu se simtea in stare nici sa plece acum. Isi musca usor buzele si o lasa in carucior.
-Revin. sopti si se facuse navazuta.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:44 am

-Unde e morga spitalului? il intreba pe tatal lui.
Vroia cu orice pret sa se duca acolo.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:45 am

-La parter in dreapta. spuse tatal lui.
Bruneta ajunse in baie si se spala pe fata cu apa rece. Se lasa pe vine , pe gresia rece acum si ofta incet.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:49 am

Isi scoase nervos perfuzia si o lua la fuga, sperand sa nu fie vazut de medicul sau ori de catre asistenti. Ajunse in scurt timp si trase aer in piept, pregatindu-se psihic pentru ce va urma. Intra si simti un gol in stomac cand vazu un cearceaf alb tras peste un cadavru micut. Isi inclesta maxilarul si dadu cearceaful la o parte usor.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:51 am

Avea mana dreapta bandajata. Ofta incet si incepuse sa planga , fara sa isi dea seama. Nu ii venea sa creada cat se intamplasera, dar pur si simplu nu mai putea.Se ridica usor de jos si isi sterse lacrimile mergand in salon. Observa ca Nicholas nu mai era, si merse la morga. Pasi inauntru, dar simti cum inima ii batea mai tare.
Nu se simtea in stare.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:54 am

Simti o prezenta in spatele sau si o vazu pe Keira. N-aveau voie sa se afle acolo dar nu-i pasa de nimeni si de nimic in acel moment. Puteau sa vina sa-l ia cu forta, tot n-avea sa plece de acolo.
-O sa-i omor pe toti. Jur. zise privindu-l pe bebelus si isi inclesta din nou maxilarul. Nu vroia sa lase nicio lacrima sa-i scape.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:54 am

Isi puse usor mana pe umarul lui oftand. Privi in alta parte.
-Nu are rost acum. sopti .
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:56 am

-Pentru mine are. zise scurt si acopera cadavrul cu cearceaful respectiv. Vroia sa ma impuste pe mine, nu stiu cum de l-a nimerit pe Rob.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:57 am

-Acum nu mai conteaza Nick. Nu ai cum sa dai inapoi si nu mai conteaza dhiar deloc pe cine a vrut sa impuste. spuse .
Nu mai aveau ce face deageaba vroiau amandoi, ca si asa baietelul nu va invia.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 4:59 am

-Nu, nu intelegi. Ideea era ca trebuia sa ma omoare pe mine, nu pe el! zise pe un ton taios insa incerca sa nu tipe si sa-si pastreze calmul. Vreau sa plec de-aici cat mai repede. Vorbeste cu medicii, cu oricine, nu-mi pasa. Te rog. continua clamandu-se intr-un final.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 5:00 am

-Nu pleci. Nu imi pasa ce vrei in momentul asta.Esti ranit. Pricepe ca trebe sa stai in spital. Ai fost in coma Nick, ce vrei sa fac?Nimeni nu te lasa sa iesi acum din spital. spuse oftand si se indrepta spre iesirea din morga.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 5:02 am

Se intoarse inapoi in salon si se aseza pe pat, bagandu-si acul inapoi in vena si ii ignora pe cei care se mai aflau in salon. Nu ii mai pasa de niciunul, murea de nervi.
Back to top Go down
Sponsored content





sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Empty
PostSubject: Re: sweet taste of ...vulnerability   sweet taste of ...vulnerability - Page 10 Icon_minitime

Back to top Go down
 
sweet taste of ...vulnerability
Back to top 
Page 10 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Secrets and Lies :: Hostel :: Chambers.-
Jump to: