Secrets and Lies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Everyone has a life that no one else knows about.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 --&& we are learning from mistakes

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 2:37 am

Zambi usor si continua sa ii sarute gatul coborand pe pieptul lui coborand mai jos.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 2:40 am

Isi puse o mana pe parul ei, mangaindu-l usor in timp ce avea capul pe spate, oftand de placere. Simtea fiori in tot corpul, se simtea minunat.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 2:42 am

Zambi usor, incepand sa ii linga membrul , simtindu-se bine habar nu avea de ce, dar oricum era singurul caruia ii facea asa ceva.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 2:46 am

Abia acum realiza ce facea Keira. Ofta usurel, si ii ridica chipul incet.
-Fara oral... sopti zambindu-i cald si o saruta.
Pe ea nu vroia sa o lase sa faca asta, nu stia de ce, poate pentru ca o iubea in adevaratul sens al cuvantului si era o alta chestie.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 2:54 am

Ii raspunse la sarut, dar nu comenta nimic cand o oprise.
Ofta usor avand degetele pe obrazul lui.
-Cand ai devenit asa grijuliu? Intreba curioasa.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 2:57 am

Nu ii raspunse la intrebare, caci nici el nu stia ce sa spuna, asa ca doar o saruta, strecurandu-si mainile pe sub maieul Keirei.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 2:59 am

Statea pe el continuand sa il sarute zambind incet simtindu-se bine , chiar bine cu el.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 3:03 am

O scapa de maieu in cele din urma si ii masa sanii usor si apasat. Ii dadu si restul hainelor jos, sarutandu-i cu grija sanii.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 3:04 am

Isi musca buzele de placere, zambind usor. Se simtea al naibii de bine cu el si nu avea ce sa comenteze.
Il iubea si asta era tot ce conta. Avea degetele pe spatele lui acum.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 3:06 am

Continua sa stea sub ea si incepu sa o penetreze incet, taragand-o pe bruneta peste el.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 3:14 am

Gemu incet de placere, simtind fiori in tot corpul. Nu mai conta nimic, ii fusese dor de acea senzatie ce o simtea cu el.
-Te...iubesc. Sopti printre gemete.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 3:22 am

Se intoarse, ajungand el deasupra Keirei si ii saruta gatul, in timp ce degetele lui se plimbau usor pe coapsa brunetei in timp ce continua sa oa patrunda intr-un ritm ceva mai rapid acum.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 3:24 am

gemea de placere inconjurandu-i talia cu picioarele si gemandu-i usor numele.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 3:28 am

Continua sa ii mangaie coapsa intr-un mod lent, si un mic zambet ii inflori pe chip. Ritmul penetrarilor devenise unul usor violent, facandu-l pe Nicholas sa scoata gemete de placere destul de tari.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 7:15 am

Gemea ceva mai tare, simtind fiori calzi in tot corpul. La naiba ce bine se putea simti, era ceva aparate pentru bruneta, dar nu mai conta acum. Isi musca buzele sa nu mai geama atat de tare.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 10:06 am

Dupa ce trecura cateva minute bune, se opri din penetrat si se aseza pe spate, langa Keira. Nu era obosit, si banuia ca avea sa iasa in parc cu Matt in curand, afara fiind destul de frumos si cald.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 10:08 am

Zambi usor.
-Acum iti scot fiul in parc. spuse chicotind incet si il saruta pe obraz.
Se ridica din pat si se schimba calma .
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 10:16 am

-Vin si eu. spuse dandu-se jos din pat si incepu sa se imbrace. Isi puse e el o camasa alba, si lasa primi nasturi descheiati, putand sa i se observe o mre parte din tatuajul de pe piept si isi ridica manecile pana la cot, si isi trase pe el niste blugi.
Se incrunta cand auzi soneria, din cate stia el nu astepta pe nimeni. Trecu in living pe langa Matt care statea pe covor jucandu-se linistit, si deschise usa, in fata lui Nicholas aparand acum parintii lui Amy. Ii cunostea, insa niciodata nu putusera sa se suporte.
-Da? intreba Nick ridicand o spranceana. Evident ca nu erau bine-veniti. Se dadu totusi din usa si ii lasa sa intre, avand maxilarul inclestat de nervi.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 10:18 am

Se imbraca repede si coborase in living, privindu-i pe cei doi. Matt intinse manutele spre bruneta, si aceasta il luase in brate.
-Am venit sail luam pe Matt . spuse barbatul. Si ea cine este? continua, privind-o acum pe bruneta.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 10:22 am

-Ea e Keira, logodnica mea. spuse pe un ton rece.
Banuise dinainte ce vroiau cei doi. Si stia ca vroiau sa il ia pe Matt de tot cu ei, iar Nicholas nu avea de gand sa le permita asta.
-In oras da, puteti sa-l luati. Dar va inselati daca cumva credeti ca va las sa-l luati de tot. spuse fulgerandu-i cu privirea pe cei doi oameni.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 10:31 am

-Tu logodnica? Intreba barbatul razand.
Matt ii privi ciudat si o stranse pe tanara de tricou.
-Cine sunt ei? Intreba micutul.
Bruneta ofta incet. Nu stia ce sa ii zica acum.
-Noi mergem sus. Spuse privindu-l pe Nick.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 10:36 am

-Probleme? il intreba incepand sa se enerveze si isi ridica o spranceana.
El unul nu avea nimic cu ei, insa il enerva faptul ca il tot considerau a fi dracul in persoana, desi nici macar nu-l cunosteau cu adevarat pe Nicholas. Probabil ca inca mai credeau ca brunetul se droga, insa il durea undeva de ce ziceau ei.
-Bun. Daca vreti, da-ti-ma si in judecata, pe Matt nu am de gand sa vi-l dau. le zise incruntat, incercand sa nu devina nervos.
Sau cel putin nu inca.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 10:38 am

Urca cu Matt sus , stand in dormitor si jucandu-se cu el.
-De ce vol sa ma ia? Intreba micutul.
- Nimeni nu te ia de langa tati Matt. Spuse zambindu-i cald.
- Nu ai cum sa ai grija de el, si logodnica ta nu are ce cauta langa nepotul nostru. Spuse. Mai ales ca te droghezi.continua.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 10:42 am

-Nici macar nu ma stii. Habar n-ai cine sunt si cum sunt cu adevarat. zise apropiindu-se de barbat, fiind acum enervat la culme. Era in stare sa il si ia la bataie pe tatal lui Amy.
-Nu m-am mai drogat de un an si ceva, am fost la un centru si acum sunt bine. continua pe un ton rece.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 10:45 am

-Esti logodit. Si nu cred ca fata va mai sta mult dupa tine. Nu imi pasa deloc, vreau sa imi cresc nepotul. Spuse.
Matt adormi si bruneta il muta in patut si cobori privindu-i pe cei trei si auzise ce zise barbatul.
-Nu va da-ti cu presupusul ca o faceti gresit. Matt ar trebui sa creasca alaturi de tatal lui. Spuse.
- Nu te baga. Spuse.
Back to top Go down
Sponsored content





--&& we are learning from mistakes - Page 4 Empty
PostSubject: Re: --&& we are learning from mistakes   --&& we are learning from mistakes - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
--&& we are learning from mistakes
Back to top 
Page 4 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Secrets and Lies :: Hostel :: Chambers.-
Jump to: