Secrets and Lies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Everyone has a life that no one else knows about.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 you've saved my soul

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 10:23 am

-Ce faci, vorbaretulee? intreba luandu-l in brate si rase, micutul pupandu-l pe obraz pe Nicholas.
Aflase ca Amy, mama baietelului murise in urma cu cateva saptamani, insa nu vroia sa-i zica lui Matt, vroia doar ca micutul sa stie ca mama lui era Keira, deocamdata. Sau poate asa avea sa-l lase, inca nu stia ce va face.
-Mm...miroase bine. ii zise Keirei zambind, privind-o ciudat.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 10:26 am

-Atunci de ce te uiti ciudat?intreba razand.
Ii zambi incet si ii puse in fata o farfurie cu doua felii de pizza. Stia sa faca pizza buna , spera sa ii placa si lui.
-Cum te simti? intreba.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 10:28 am

-Nu stiam ca stii sa gatesti. zise in gluma si fugi la baie pentru a face un dus, cat nu era luat la bataie pentru ce spusese. Facu dusul si se schimba in alte haine apoi cobori la parter si se aseza la masa.
La naiba, pizza aia chiar arata bine.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 10:34 am

Incepuse sa rada cand il auzi si se aseza la masa.
-Acum stii. spuse cu referire la mancare si il lua in brate pe Matt dandu-i si lui sa manance.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 10:35 am

Termina repede pizza, era chiar buna. Il lua pe Matt la el in brate si ii dadu el sa manance.
Baietelul reusi sa se murdareasca la gurita, facandu-l pe Nick sa rada din nou si il sterse cu un servetel.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 10:37 am

Zambi incet si incepuse sa manance cand Nick il luase pe Matt din bratele ei. Termina repede apoi spala vasele.
-Ma bucur ca te-ai intors. spuse zambind.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 10:38 am

-Si eu ma bucur ca m-am intors. zise razand si lua farfuria lui Matt dupa ce micutul termina de mancat si o spala.
-Faci pizza buna. ii spuse Keirei ridicand des din sprancene.
Nu stia cum se simtea acum, probabil ca se simtea ciudat din cauza ca se schimbasera multe si nici nu mai simtea nevoia sa se drogheze. Inca trebuia sa se obisnuiasca.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 10:40 am

-Poate ma pui sa gatesc mai des ca te castrez. ii sopti la ureche chicotind incet.
-Tati mi-e somn. spuse micutul , facand-o pe bruneta sa rada.
-Du-te tatiiii si culca-l. spuse scotand limba la Nick .
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 10:42 am

Se stramba la bruneta si il lua pe Matt in brate ducandu-se in camera micutului.
-Bineee...ne imbracam in pijamale si dormim, bine? intreba luand pijamalele din sifonier si il imbraca pe baietel.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 10:43 am

-Daaa. tipa micutul batand din palme.
Bruneta ramase in bucatarie. Strangand de pe acolo apoi se aseza cu un pahar de vin stand pe canapea obosita.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 10:46 am

Rase privindu-l si, dupa ce il imbraca il baga in pat, invelindu-l si se aseza in fund pe marginea patului.
-Noapte bunaa...ii zise ciufulindu-l usor si ii zambi. Il saruta pe crestet si se ridica in picioare.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 10:48 am

-Noapte buna tati. spuse micutul.
Bruneta butona aiurea tv-ul in cautare de ceva bun, dar nu gasea nimic. Ofta incet terminand paharul de vin.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 10:54 am

Cobori in living si se aseza pe canapea langa Keira.
-Esti obosita? o intreba punandu-si o mana in jurul ei si o saruta scurt.
El unul n-avea chef sa doarma deocamdata, vroia sa mai stea cu Keira, sa mai vorbeasca sau naiba stie ce sa mai faca. Se odihnise destul la acel centru.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 10:56 am

-Nu chiar. spuse zambind si lasa paharul pe masa avand o mana pe piciorul lui acum.
Se simtea bine sa fie din nou langa el, sa il vada zambind.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 10:57 am

-A fost cuminte Matt? o intreba doar de dragul de a face conversatie, nici nu stia ce ar fi putut sa ii spuna altceva.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 10:58 am

-Da, doar ca nu cred ca am dormit mai mult de trei ore pe noapte. spuse razand. Ai avut dreptate plange mult noaptea. spuse.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 10:59 am

-Eu mereu am dreptate. zise in gluma, razand si se uita apoi pe pereti, oftand.
Chiar se simtea ciudat sa fie iar acasa, se obisnuise cu centrul.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 11:00 am

-Nu te mai umfla in pene. spuse razand si il lovi usor in piept. Merg sa fac un dus, ce zici imi tii companie? intreba ridicandu-se.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 11:02 am

O saruta scurt, punandu-si mana pe coapsa brunetei apoi clipi des din gene.
-Nu. zise scurt, doar de dragul de-a o enerva.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 11:04 am

-Bine, atunci fac singura. spuse scotand limba la el rautacioasa.
Urca in dormtior si dadu drumul la apa calda, incepand sa se dezbrace apoi.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 11:08 am

Numai de-al dracu nu avea de gand sa se duca dupa ea. Ramase pe canapea si isi turna putin vin intr-un pahar.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 11:10 am

Se dezbraca si intra in dus, simtind apa calda pe corpul ei. Vroia sa vina si el, dar nuu ca el trebuia sa fie tot timpul incapatanat. Chicoti incet la acest gand si isi lasase capul pe spate simtindu-se extrem de bine de la apa calda.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 11:12 am

Intra in baie, si incepu sa rada, vazand-o in cada. Se aseza pe marginea cazii si o privi.
-Gata, te-ai suparat? o intreba sarcastic, inca vrand sa o enerveze.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 11:13 am

-Ti-a lipsit atat de mult sa ma enervezi? intreba stand cu capul pe margina cazii si inchizandu-si ochii.
Scoase limba la el privindu-l dupa cateva clip si stopindu-l cu apa.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 11:16 am

-N-ai idee cat mi-a lipsit asta. spuse razand si o saruta. Se dezbraca de haine, apoi intra in cada si o trase pe Keira deasupra lui, fie ca-i convenea ei, fie ca nu.
Apa era fierbinte, insa nu-l deranja chiar deloc, ba chiar se simtea bine.
-Na ca am intrat in cada. Multumita?
Back to top Go down
Sponsored content





you've saved my soul - Page 5 Empty
PostSubject: Re: you've saved my soul   you've saved my soul - Page 5 Icon_minitime

Back to top Go down
 
you've saved my soul
Back to top 
Page 5 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» - sell me your soul

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Secrets and Lies :: City :: Streets.-
Jump to: