Secrets and Lies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Everyone has a life that no one else knows about.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Sympathy for the devil

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 5:40 am

Privi acum pe fereastra si ofta incet, auzind toata discutia dintre cei doi , dar nu putea sa spuna nimic, sau sa comenteze ceva. Isi musca buzele, stand acum pe pervaz si privi in gol.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 5:43 am

-Uite, Nick. Ma grabesc un pic, o sa trec si o sa-ti aduc alte lucruri necesare pentru Matt. In pungile alea sunt niste hainute, mancare pentru bebelusi, si mai multe. ii zise in graba si il saruta pe bebelus pe frunte, iesind apoi din apartament.
Nicholas continua sa simta golul acela din stomac, nu stia ce sa spuna sau sa faca, ura faptul ca avea un copil dar se pare ca nu putea face nimic in privinta asta. Nici nu stia cum va reactiona Keira.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 5:48 am

-Are rost sa te intreb cum esti? intreba tanara din usa privindu-l oftand incet.
Se apropie de acesta, privindu-l pe micut. Era atat de scump, dar nu stia ce avea sa faca Nick mai departe.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 5:50 am

Il lasa pe Matthew pe canapea, fara sa-i pese ca poate urma sa planga, il durea undeva de bebelus in acel moment.
-Ma simt ca dracu. zise ducandu-se in bucatarie si isi termina cafeaua de baut.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 5:51 am

Micutul incepuse sa planga, iar bruneta ofta luandu-l in brate incercand sa il calmeze.
-Ce ai de gand sa faci? intreba jucandu-se acum cu micutul ce gangurea, facand-o pe bruneta sa chicoteasca.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 5:53 am

-Sa scap de el. zise nervos, insa stia ca avea sa se razgandeasca. Chiar daca avea o fire mai rece, avea sentimente si nu avea de gand sa-si dea fiul.
-Nu stiu. spuse oftand si o privi pe Keira.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 5:55 am

-Hey, o sa fie bine pana la urma.Orice ai de gand sa faci. spuse privindu-l si ii zambi incet.
Micutul o prinse usor de deget, facand-o pe bruneta sa zambeasca incet. Era dulce, si totisi era sigura ca Nick nu il va da pana la urma.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 9:36 am

Ii privi pe cei doi si rase incet cand micutul o prinse de deget pe Keira. Era placut sa ii vada asa, dar se incrunta cand in minte ii veni intrebarea: va putea fi un tata bun?
-Nu-l dau. zise dintr-odata.
Era hotarat. Ba chiar avea de gand sa se duca si la un centru de dezintoxicare, ca sa scape de droguri si sa poata avea grija de micut asa cum trebuie.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 9:43 am

Zambi cand il auzi ca nu il da pe micut.
-Are ochii tai. spuse chicotind incet.
Micutul gangurea in bratele brunetei si incepuse sa rada. Era atat de frumos, si scump si dulce si avea sa dea in diabet la cat de dulce il facea.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 9:46 am

-Ii trebuie un patut si...ii trebuie o camera. zise gandindu-se la posibilitatea de a fugi din penitenciarul ala sau ce naibii o fi si sa locuiasca in vila ce se afla in cartierul de vile si in care nu mai calcase de un an de zile. Ar fi fost o idee.
-Inca un motiv sa fug de aici. zise mangaindu-i capsorul micutului.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 9:48 am

-Atunci fugi de aici , sa il cresti. spuse zambindu-i incet.
Nu il putea tine aici, acum cand avea un copilas nu putea sa il faca sa ramana. In mod normal era egoista si nu l-ar fi lasat sa plece, dar intelegea si era mai bine asa daca reusea sa plece.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 9:49 am

Ofta usor. Nu era chiar asa simplu acum.
-Hai sa fugim impreuna. zise privind-o si il lua pe micut in brate.
Nu vroia sa o lase pe Keira acolo singura.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 9:55 am

Il privi uimita.
-Nu putem Nick.... nu o sa reusim sa plecam amandoi de aici. spuse oftand si il privi trista..
Ar pleca cu el, nici nu ar mai fi stat pe ganduri, dar nu vor reusi amandoi .
-Tu trebuie sa mergi sa iti cresti fiul, daca as pleca acm cu tine nu ai reusi. continua. Vreau sa plec si eu de aici, dar nu vreau sa iti iau sansa sa pleci tu.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 9:58 am

-Am lucrat timp de un an la planul asta. Stiu unde duce fiecare coridor secret din cladirea asta imputita. O sa fie usor, nici n-or sa observe decat dupa saptamani bune cand va fi oricum prea tarziu. ii zise oftand.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 9:59 am

Il prvi oftand incet..
-Esti sigur sigur ca vrei sa vin cu tine? intreba serioasa.
Vroia ca acesta sa fie sigur de plecarea lor, in plus erau mai multe chestii la mijloc, plus ca tanara va avea de munca cand va iesi de acolo.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 10:03 am

-Da, foarte sigur. spuse mangaindu-i obrazul micutului si il saruta usor pe crestet. Inca nu-i venea sa creada ca avea un bebelus, dar urma sa se obisnuiasca cu ideea cat de curand, probabil.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 10:06 am

-Bine, fie. spuse zambind incet si se ridica.
Nu ii venea sa creada ca va pleca in sfarsit de acolo, dar spera sa fie totul ok si sa poata pleca fara sa aiba vreo problema, desi incerca sa nu se gandeasca sa isi reia vechiul serviciu daca se putea numi asa sa fii dealer.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 10:08 am

-Inca ceva. Nu mai vreau sa fii dealer. ii zise privind-o serios.
Asa cum el se va duce la un centru de dezintoxicare, asa avea pretentia ca si ea sa renunte la tot ce avea legatura cu drogurile, intrucat nu era bine pentru niciunul.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 10:10 am

Il privi ca traznita.
-Am datorii mafiotilor Nick, trebe sa fac banii aia neaparat. spuse oftand incet si il privi pe micutul din bratele lui.
Stia ca nu era bine, dar trebuia sa mai continue o perioda, altfel va ajunge cel mai probabil moarta.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 10:12 am

Isi dadu ochii peste cap si il lasa pe micut pe pat.
-Lasa asta in seama mea, ok? o intreba sarutand-o.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 10:15 am

Zambi incet si ii raspunse la sarut.
-Nu te pot lasa sa faci asta, sa ai grija tu de problemele mele. spuse.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 10:16 am

-Mai taci...zise incepand sa rada si o trase spre el, sarutand-o in continuare fara sa o mai lase sa zica altceva.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 10:17 am

Incepuse sa rada cand il auzi. Isi puse usor mainile pe dupa gatul sau si continua sa il sarute, zambind in coltul gurii.
Back to top Go down
Nicholas Lemon

Nicholas Lemon


Posts : 1212
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 10:25 am

Merse spre dormitor, fara sa intrerupa sarutul si avand grija ca Keira sa nu intre in vreun perete sau ceva, caci mergea cu spatele cum ar veni.
Back to top Go down
Natalie Belmondo

Natalie Belmondo


Posts : 1216
Join date : 2012-09-01

Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 10:28 am

Nu ii mai pasa de nimic acum, chiar de nimic, doar de el.Se lipi de acesta si ajunse in dormitor, intinzandu-se pe pat si il trase pe Nick deasupra ei.
Back to top Go down
Sponsored content





Sympathy for the devil - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sympathy for the devil   Sympathy for the devil - Page 5 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sympathy for the devil
Back to top 
Page 5 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Secrets and Lies :: Hostel :: Balcony.-
Jump to: